![]() |
Bedriftsidretten arrangerer hvert år aktivitetskampanjene Sykle til Jobben og Aktiv med Jobben. De tilbyr aktiviteter for alle, over hele landet. Og skriver at mosjon gjennom bedriftsidrettslaget skaper trivsel, velvære og samhold. I tillegg til felles opplevelser på tvers av arbeidslinjer og avdelinger.
Meld på så mange lag og deltagere dere vil, og dere er med på trekningen av flotte premier dersom deltagerene har et snitt på minimum 30 minutter aktivitet per dag.
Alle deltagere registrerer seg selv enkelt på sykletiljobben.no når dere har mottatt startpakken. På nettsiden holder du deg oppdatert på hvordan du og laget ligger an i konkurransen, informasjon om ukevinnere og annen konkurranseinformasjon.





